Organisatie

Dagelijks beleid

Koenraad Van Loo (afgevaardigd bestuurder)
Tel. : 02 548.52.03
E-mail : k.vanloo@sfpi-fpim.be

 

Uitvoerend comite

Michaël Vanloubbeeck (directeur financiën en administratie)
Tel. : 02 548.52.15
E-mail : m.vanloubbeeck@sfpi-fpim.be

Céline Vaessen (directeur investeringen)
Tel. : 02 548.52.12
E-mail : c.vaessen@sfpi-fpim.be

Tom Feys (directeur investeringen)
Tel. : 02 548.52.32
E-mail : t.feys@sfpi-fpim.be

 

Directies Investeringen

François Fontaine (investeringsbeheerder)
Tel. : 02 548.52.14
E-mail : f.fontaine@sfpi-fpim.be

Denis Ronday (investeringsbeheerder)
Tel. : 02 548.52.20
E-mail : d.ronday@sfpi-fpim.be

Marc Ceurremans (investeringsbeheerder)
Tel. : 02 548.52.25
E-mail : m.ceurremans@sfpi-fpim.be

Matthieu de Posch (investeringsbeheerder)
Tel. : 02 548.52.26
E-mail : m.deposch@sfpi-fpim.be

Goedele Ertveldt (investeringsbeheerder)
Tel. : 02 548.52.27
E-mail : g.ertveldt@sfpi-fpim.be

Leon Cappaert (investeringsbeheerder)
Tel. : 02 548.52.29
E-mail : l.cappaert@sfpi-fpim.be

Jos callens (investeringsbeheerder)
Tel. : 02 548.52.10
E-mail : j.callens@sfpi-fpim.be

Peter De Decker (investeringsbeheerder)
Tel. : 02 210.18.81
E-mail : p.dedecker@sfpi-fpim.be

Alan Vandenberghe (investeringsanalyst)
Tel. : 02 210.18.82
E-mail : a.vandenberghe@sfpi-fpim.be

 

Supporting team

Virginie Meert (Head of Control & Finance)
Tel. : 02 548.52.19
E-mail : v.meert@sfpi-fpim.be

Alexandra Mineo (Head of HR & Office Management)
Tel. : 02 548.52.08
E-mail : a.mineo@sfpi-fpim.be

Alexandra Vanhoudenhoven (Head of Legal)
Tel. : 02 548.52.06
E-mail : a.vanhoudenhoven@sfpi-fpim.be

Martin de Brabant (bedrijfsjurist)
Tel. : 02 548.52.39
E-mail : m.debrabant@sfpi-fpim.be

Laïtitia De Smet (bedrijfsjuriste)
Tel. : 02 210.28.80
E-mail : l.desmet@sfpi-fpim.be

Katharina Ghesquière (boekhouder)
Tel. : 02 548.52.35
E-mail : k.ghesquiere@sfpi-fpim.be

Aïcha Azzaoui (boekhouder)
Tel. : 02 548.52.07
E-mail : a.azzaoui@sfpi-fpim.be

Melissa Collette (boekhouder)
Tel. : 02 548.52.28
E-mail : m.collette@sfpi-fpim.be

Sabine Tielemans (secretariaat)
Tel. : 02 548.52.04
E-mail : s.tielemans@sfpi-fpim.be

Sofie Cockx (secretariaat)
Tel. : 02 548.52.23
E-mail : s.cockx@sfpi-fpim.be

Jodie Deffense (secretariaat)
Tel. : 02 548.52.21
E-mail : j.deffense@sfpi-fpim.be

Burim Demaj (archiefbeheerder)
Tel. : 02 548.52.01
E-mail : b.demaj@sfpi-fpim.be